влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дека скейта виготовлена з твердого пластику з антиковзною поверхнею і оформлена яскравим малюнком.
Колеса скейта виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Penny |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенни борд |
| Материал деки | Пластик |
| Жесткость колес | 80А |
| Подшипник | ABEC-7 |
| Материал колес | Полиуретан |
| Диаметр колес | 55 мм |
| Толщина колес | 45 мм |
| Вес | 2 г |
- Цена: 677 ₴







