влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній килимок з розміткою виготовлений із гіпоалергенного поліуретану, що забезпечує максимально ефективні заняття без ковзання та продавлювання.
Тип: килимок для йоги та фітнесу.
Кількість шарів: двошаровий
Матеріал: PU
Розмір: 1,83 мх0, 68мх5мм.
Колір: сірий, фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | фабричний китай |
| Тип | ролики |
- Ціна: 1 336 ₴


