влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детский скейт борд
ціна від виробника товар зі складу.
Матеріал: 9 шарів китайського клена
.Розмір: 80 х 20 см
Особливості: подвійний кінцевий загин.
Верхня частина: нанесено антиковзаюче наждачное покриття на малюнку - для хорошого зчеплення ноги зі скейтом.
Нижня частина: з малюнком (відповідає фотографіям на сайті).
Підвіска: алюмінієвий - легка, але дуже міцний, витримує до 80 кг.
Підшипник : ABEC-7
Діаметр колеса: 50 мм
Ширина колеса: * 30 мм
Матеріал коліс: полівінілхлорид.
Рекомендоване навантаження на скейт не більше 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Жорсткість коліс | 82А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Полівінілхлорид |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Товщина коліс | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | фабричний китай |
- Ціна: 680 ₴









