влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дека скейта виготовлена з твердого пластику з антиковзною поверхнею і оформлена яскравим малюнком.
Колеса скейта виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fish |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Максимальная нагрузка | 75 кг |
| Жесткость колес | 79А |
| Диаметр колес | 55 мм |
| Толщина колес | 45 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал деки | Пластик |
| Количество колес | 3 шт. |
| Диаметр колеса | 125 мм |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Кольцо |
| Подшипник | ABEC-9 |
| Материал колес | Полиуретан |
- Цена: 1 084 ₴




