влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дека скейта виготовлена з твердого пластику з антиковзною поверхнею і оформлена яскравим малюнком.
Колеса скейта виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал деки | Пластик |
| Жорсткість коліс | 79А |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кільце |
- Ціна: 1 069 ₴




