влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дека скейта виготовлена з твердого пластику з антиковзною поверхнею і оформлена яскравим малюнком.
Колеса скейта виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Кожне колесо світиться під час руху
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Вага | 2 г |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Вікова група | Дитяча |
| Виробник | Penny |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал деки | Пластик |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Гальма, Підніжка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 668 ₴








