влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
САМОКАТ ТРЮКОВИЙ (DAKOTA)
Кольори: синій
Алюміній. Дуже надійна та міцна. При цьому легка!
Колеса поліуретан.
Колісні диски: карбон
Діаметр коліс: 100 мм.
Ширина керма – 48 см
Висота від платформи до керма - 79 см
Ширина платформи – 10 см
Внутрішня довжина платформи – 35 см.
Вантажопідйомність: до 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Висота рульової стійки | 79 см |
- Ціна: 1 692 ₴




