влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
САМОКАТ ТРЮКОВИЙ DAKOTA Зелений
Кольори: зелений, червоний, синій, чорний
Алюміній. Дуже надійна та міцна. При цьому легка!
Колеса поліуретан.
Колісні диски: карбон
Діаметр коліс: 100 мм.
Ширина керма – 48 см
Висота від платформи до керма - 79 см
Ширина платформи – 10 см
Внутрішня довжина платформи – 35 см.
Вантажопідйомність: до 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Виробник | Dakota |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Трюковий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Цілісна |
| Висота рульової стійки | 79 см |
- Ціна: 1 692 ₴



