влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий скейт борд
ціна від виробника товар зі складу.
Матеріал: 9 шарів китайського клена
.Розмір: 80 х 20 см
Особливості: подвійний кінцевий загин.
Верхня частина: нанесено антиковзне наждачне покриття на малюнку - для гарного зчеплення ноги зі скейтом.
Нижня частина: з малюнком (відповідає фотографіям на сайті).
Підвіска: алюмінієвий - легка, але дуже міцна, витримує до 80 кг.
Підшипник :ABEC-7
Діаметр колеса: 50 мм
Ширина колеса: 30 мм
Матеріал коліс: полівінілхлорид.
Рекомендоване навантаження на скейт не більше 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Жорсткість коліс | 82А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Товщина коліс | 30 мм |
| Вага | 1 г |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 2 см |
- Ціна: 680 ₴










