влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТРІХКОЛІСНИЙ САМОКАТ SCOOTER МАШИНКА ( 1620 ) з фарами, що світяться і музикою Рожевий
Суперський дизайн у вигляді машинки, телескопічна ручка, фари світяться, є звукові ефекти, широкі колеса, що світяться.
Основні характеристики:
- Довжина всієї платформи самокату 43 см
- максимальне навантаження до 80 кг
- ширина платформи 13 см
- діаметр коліс (передніх/заднього): 120/70 мм
- ширина коліс: 50 мм
- матеріал коліс: поліуретан (PU)
- Висота керма (3 рівня регулювання): 64-83 см
- Вік 3-7 років
- вага самокату: 3,8 кг
- зі звуковими та світловими ефектами (3ААА батарейки,
- Доступні 3 забарвлення (дивіться на фото).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 50 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рами | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота рульової стійки | 64.83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підшипник | abec 7 |
| Колеса | 125м світиться |
| Висота руля | 64 - 82 |
| размер дека | 14*55 |
| Бренда | BAVAR SPORT |
| канструкцыя | складна |
| Тормоз | Ніжна |
- Ціна: 1 500 ₴


