влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
САМОКАТ МОД (Shark)
Під час руху колеса самокату світяться.
Додаткових елементів живлення не потрібно.
Перед використанням самокат необхідно розкласти.
Висота керма регулюється відповідно до зростання дитини.
Легка вага.
Компактний. Не займає багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | BAVAR SPORT |
- Ціна: 1 202 ₴
- Спосіб упаковки: індивідуальна упаковка










