
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній килимок з розміткою виготовлений із гіпоалергенного поліуретану, що забезпечує максимально ефективні заняття без ковзання та продавлювання.
Тип: килимок для йоги та фітнесу.
Кількість шарів: двошаровий
Матеріал: PU
Розмір: 1,83 мх0, 68мх5мм.
Цвет: сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | фабричний китай |
| Тип роликів | Розсувні |
- Ціна: 1 336 ₴

