Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: 2 шт
Наколінник призначений для захисту колінного суглоба під час активних видів спорту. Ідеально підходить для тренувань із ризиком падіння на коліна та підвищеним навантаженням: волейболу, футболу,танців і гімнастика.
довжина — 14.5 см
ширина — 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Вікова група | Дитяча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | фабричний китай |
| Тип | пенні борд |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Жорсткість коліс | 82А |
| Підшипник | ABEC-7 |
- Ціна: 223 ₴/пара

