влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материал: пластик.
Диаметр: 90 см.
Вес: 1,5 кг.
Количество секций: 6.
Цвет: мятно-желтый.
Назначение: для фитнес-тренировок, пилатеса, лечебной физкультуры.
Диаметр: 90 см.
Вес: 1,5 кг.
Количество секций: 6.
Цвет: мятно-желтый.
Назначение: для фитнес-тренировок, пилатеса, лечебной физкультуры.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 90 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | фабричнаый китай |
| Тип | шкарпетки |
| Матеріал | Текстиль |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Розбірна |
| Основні | |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Діаметр колеса | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴




