влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий скейт-борд
цена от производителя товар со склада.
Матеріал: 9 шарів китайського клена
.Розмір: 80 х 20 см
Особливості: подвійний кінцевий загин.
Верхня частина: нанесене антиковзне наждачне покриття на малюнку — для гарного зчеплення ноги зі скейтом.
Нижня частина: з малюнком (відповідає фотографіям на сайті).
Підвіска: алюмінієвий - легка, але дуже міцна, витримує до 80 кг.
Подшипник : ABEC-7
Діаметр колеса: 50 мм
Ширина колеса: * 30 мм
Матеріал коліс: полівінілхлорид.
Рекомендоване навантаження на скейт не більш ніж 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Полівінілхлорид |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Товщина коліс | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | В асортименті |
| Виробник | фабричнаый китай |
- Ціна: 680 ₴








