влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
самокат crocs pink для детей от 2 до 7лет
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал рами | Пластик |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 80 см |
- Ціна: 1 550 ₴




