влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат (RAIZOR)
цена от производителя товар со склада.
Самокат — RAIZOR — вибір тих, кому важлива якість і надійність!
Всі колеса світяться!
Діаметр колеса: 12 см — переднє, 7 см — заднє.
Ширина коліс: переднього — 5 см, задніх — 5 см.
Матеріал коліс: поліуретан — м'які, безшумні, швидкі та міцні.
Підшипники: швидкісний і надійний ABEC-7.
Матеріал деки: посилений пластик. Самокат витримує 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал рами | Пластик |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 82 см |
- Ціна: 1 500 ₴








