влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
САМОКАТ МОД ( 923 )
Під час руху колеса самокату світяться.
Додаткових елементів живлення не потрібно.
Перед використанням самокат необхідно розкласти.
Висота керма регулюється відповідно до зростання дитини.
Легка вага.
Компактний. Не займає багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | BAVAR SPORT |
- Ціна: 720 ₴
- Спосіб упаковки: індивідуальне паковання


