влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат трюковий (високе кермо)
Самокат для екстремального катання
система компресії (HIC)
Характеристики
Вік: 8+
Матеріал деки: алюміній
Максимальне навантаження: 120 кг
Жорсткість коліс: 82А
Діаметр коліс: 110 мм
Міцна алюмінієва порожня дека із закругленими краями
кермо з двоколірними гумовими ручками
Підшипник: ABEC 9
довжина деки – 500 мм
ширина керма – 570 мм;
• висота керма від землі – 90см;
вага самокату – 3.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | BAVAR SPORT |
| Колір | блакитний металік |
- Ціна: 2 600 ₴


