влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВОКОЛІСНИЙ МІСЬКИЙ САМОКАТ
чудово підійде для їзди по місту, оскільки має великі колеса. Самокат виконаний у стильному дизайні.
Підходить як для дітей, так і для дорослих. Рама самокату виготовлена з металу. Кермо регулюється по висоті у 4-х положеннях. Ручки – гумові грипси.
Дека має наждачну поверхню, що запобігає зісковзанню. Самокат оснащений двома колесами діаметром 200 мм, виконаними з поліуретану. Передбачено захисні крила над колесами.
Передбачено 2 гальма - ручний та ножний. Зручний для перенесення та транспортування. Має доладну конструкцію.
Ширина керма: 34 см.
Висота керма від підлоги: min - 76 см, max - 98 см
Розмір деки (ДхШ): 52х10 см.
Висота деки від підлоги: 12 см.
Діаметр переднього колеса: 200 мм.
Діаметр заднього колеса: 200 мм.
Максимальне навантаження: 75 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | BAVAR SPORT |
- Ціна: 1 870 ₴








