влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: двобічний килимок-мат для занять фітнесом та йогою
Матеріал зовнішньої сторони: TPE (термопластичний.
Особливість матеріалів: екологічно безпечні
Поверхня: рельєфна
Розмір (LxB): 1,83x0,61м
Товщина: 8 мм
Матеріал зовнішньої сторони: TPE (термопластичний.
Особливість матеріалів: екологічно безпечні
Поверхня: рельєфна
Розмір (LxB): 1,83x0,61м
Товщина: 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 8 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 623 ₴


